Vārda dienu šodien svin: Stefans, Normunds

Maziem mirkļiem ir liela nozīme

Labklajības ministrija logo
Labklajības ministrija logo

Labklājības ministrijas iniciētā projekta „Maziem mirkļiem ir liela nozīme” ietvaros ir izstrādāts e-buklets, kurā apkopotas 1000 idejas, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar bērniem. Šo materiālu var brīvi lejupielādēt saitē https://goo.gl/quz9k4.

Informatīvajā materiālā idejas ir strukturētas atbilstoši bērnu vecumam. Katrai vecuma grupai e-bukletā ir piedāvātas aktivitātes gan telpās, gan ārā, gan arī idejas, kā īsināt laiku interesanti un saturiski piepildīti, braucot sabiedriskajā transportā vai auto. Protams, aktivitāšu iespējas ir variējamas – atbilstoši katras ģimenes interešu lokam. Informatīvajā materiālā ir iekļauti arī dažādi jautājumi, mudinot bērnus izzināt atbildes un diskutēt, rosinot radoši kopā pavadīt laiku.

Kampaņa „Maziem mirkļiem ir liela nozīme" ir Labklājības ministrijas iniciatīva, kas motivē ģimenes kvalitatīvi pavadīt laiku kopā. Laiks, ko vecāki pavada kopā ar bērniem, veido viedokļu apmaiņai atvērtu mājas vidi, tādējādi mazinot bērnu vientulības izjūtu un audzinot stiprus un laimīgus mūsu Latvijas patriotus, norāda LR Labklājības ministrs Jānis Reirs.


Maziem mirkļiem ir liela nozīme

Maziem mirkļiem ir liela nozīme - ģimene

Maziem mirkļiem ir liela nozīme - tēvs un dēls


Kampaņas laikā notika informatīvi semināri Latvijas pašvaldībās, kurus vada psiholoģe Kristīne Balode un trīs meitu tēvs Armands Simsons. Sekojiet informācijai kampaņas sociālo tīklu lapās:

https://www.facebook.com/MirklimIrNozime

https://www.draugiem.lv/mirklimirnozime/

LR Labklājības ministrijas kampaņas “Maziem mirkļiem ir liela nozīme” radošā komanda

Karjera

Skaidr

Dziesmu svētki

222x98 3

Noderīgas saites

 

© 2021 Krāslavas pamatskola. Visas tiesības paturētas