Vārda dienu šodien svin: Velta, Velda

2018./2019.m.g.

Valsts atklātā olimpiāde matemātikā

Atzinība Anna Guba /5.b/ – sk. Ligita Pelnika


16. Latgales reģiona matemātikas olimpiāde

2.vieta Sintija Jevdokimova /4.a/ – sk. Zigrīda Beinaroviča

3. vieta Karīna Bobiča /4.a/ – sk. Zigrīda Beinaroviča

Atzinība Gabriels Misjūns /4.a/ – sk. Zigrīda Beinaroviča


Olimpiāde lietišķajā informātikā “PASKĀLA RITENIS”

3.vieta Armands Vagalis /8.a/ – sk. Jeļena Japiņa


Matemātikas olimpiāde

1.vieta Gļebs Šlapins /1.b/ - sk. Anita Teiviša

Atzinība Amēlija  /1.a/ - sk. Ināra Krute

2.vieta Patrīcija Ratniece /2.a/ - sk. Valentīna Geka

2.vieta Alīna Grineviča /2.a/ - sk. Valentīna Geka

3.vieta Valērija Karpenko /2.a/ - sk. Valentīna Geka

Atzinība Rinalds Vaikuls /2.b/ - sk. Inta Beikule


Latgales reģiona vācu valodas olimpiāde

2.vieta Raivis Paskevičs /7.c/ - sk. Valentīna Ļebedkova


 Angļu valodas olimpiāde

2.vieta Alekss Juhna /6.a/ - sk. Lāsma Dzirkale

3.vieta Jānis Kumpiņš /6.b/- sk. Ņina Gulbinska

3.vieta Dairis Gasperovičs /6.a/ - sk. Lāsma Dzirkale

Atzinība Anna Guba /5.b/ - sk. Ņina Gulbinska

Atzinība Nikola Mangule /6.b/ - sk. Ņina Gulbinska

2.vieta Normunds Andžāns /7.a/ - sk. Larisa Rukmane

3.vieta Eva Vecele /8.a/ - sk. Lāsma Dzirkale

Atzinību ieguva Raivis Paskevičs /7.b/ - sk. Lāsma Dzirkale


Informātikas olimpiāde

Atzinība Normunds Andžāns /7.a/ - sk. Daiga Kušnire

Atzinība Daniels Panfilo /7.a/ - sk. Daiga Kušnire


 Matemātikas olimpiāde

2.vieta Nauris Stabulnieks /3.a/ - sk. Ināra Mukāne

3.vieta Anastasija Skorodihina /3.b/ - sk.Dace Samsonoviča

Atzinība Dmitrijs Adamovičs /3.b/ - sk.Dace Samsonoviča

Atzinība Daniels Muižnieks /3.a/ - sk. Ināra Mukāne

1.vieta Karīna Bobiča /4.a/ - sk. Zigrīda Beinaroviča

2.vieta Sergejs Loskutovs /4.a/ - sk. Zigrīda Beinaroviča

3.vieta Marats Vasiļevskis /4.a/ - sk. Zigrīda Beinaroviča

Atzinība Gabriels Misjūns /4.a/ - sk. Zigrīda Beinaroviča


 Vizuālās mākslas olimpiāde

2. vieta - Raivis Markevičs /8.a/ - sk. Olita Truskovska

3.vieta - Karīna Prudņikova /7.c/ - sk. Olita Truskovska


7. Latgales novada atklātā latviešu valodas un literatūras olimpiāde

3. vieta Anita Jurkeviča /6.b/ - sk. Inta Japiņa

Atzinība Dairis Gasperovočs /6.a/ - sk. Ligija Lida Mačuļska

Atzinība Anna Guba /5.b/ - sk. Lāsma Dzirkale


12. Latgales novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde

Atzinība Agate Pauliņa /7.b/ - sk. Lāsma Dzirkale

Atzinība Viktorija Vaišļa /7.c/ - sk. Lolita Dzalbe


Vācu valodas olimpiāde

1.vieta Raivis Paskevičs /7.c/ - sk. Valentīna Lebedkova

3.vieta Aigars Staņēvičs /8.a/ - sk. Valentīna Lebedkova


Matemātikas olimpiāde

1. vieta Anita Jurkeviča /6.b/ - sk. Vija Leikuma

2. vieta Jānis Vorslovs /6.b/ - sk. Vija Leikuma

2. vieta Dairis Gasperovičs /6.a/ - sk. Ligita Pelnika

2. vieta Normunds Andžāns /7.a/ - sk. Ligita Pelnika

2. vieta Līva Māra Mukāne /7.a/ - sk. Ligita Pelnika

3. vieta Anna Guba /5.b/ - sk. Ligita Pelnika

3. vieta Laura Putne /5.b/ - sk. Ligita Pelnika

3. vieta Emīls Grišāns /5.b/- sk. Ligita Pelnika

3. vieta Karīna Lukjanska /6.b/ - sk. Vija Leikuma

3. vieta Dominika Stivriņa /6.b/ - sk. Vija Leikuma

3. vieta Daniels Panfilo /7.a/ - sk. Ligita Pelnika

3. vieta Agate Pauliņa /7.b/ - sk. Ligita Pelnika

3. vieta Raivis Markevičs /8.a/ - sk. Ligita Pelnika

Atzinība Mārtiņš Severīns Vecelis /5.b/ - sk. Ligita Pelnika

Atzinība Justīne Nartiša /5.b/ - sk. Ligita Pelnika

Atzinība Markuss Djatkovičs /5.b/ - sk. Ligita Pelnika

Atzinība Dēvids Geks /7.c/ - sk. Vija Leikuma

Atzinība Aigars Staņēvičs /8.a/ - sk. Ligita Pelnika


Vēstures olimpiāde

3.vieta Gabriela Malahovska /9.b/ - sk. Dzintra Ratniece


 Vizuālas mākslas olimpiāde

1.vieta  Amēlija Meņģiša /1.a/ - sk. Irēna Jakovele

1.vieta  Alīna Grineviča /2.a/ - sk.Inga Makņa

2.vieta Evita Guna Friliņa /1.a/ - sk. Irēna Jakovele

2.vieta Džuljeta Laura /2.b/ - sk. Dace Samsonoviča

2.vieta Gabriels Misjūns /4.a/ - sk. Zigrīda Beinaroviča

3.vieta Ričards Olehnovičs /1.c/ - sk. Irēna Jakovele

3.vieta Sintija Jevdokimova  /4.a/ - sk. Zigrīda Beinaroviča

Karjera

Skaidr

Dziesmu svētki

222x98 3

Noderīgas saites

 

© 2020 Krāslavas pamatskola. Visas tiesības paturētas