Vārda dienu šodien svin: Albīna, Albīns

Piepogā sevi skolai

DSC_0148
DSC_0148

Mana skola ir kā poga. Ar gaismas stīdziņām tā piepogā dvēseli pie kastaņu ielokā mirdzošā varavīksnes loka, kā sapņu pērlītes tā iepogā katra dvēselē sirdsuguntiņu un sapogā pasaules milzīgos plašumus…

Tici brīnumam!
Piepogā sevi laimei!

Piepogā sevi skolai ar saviem darbiem, attieksmi un rīcību!

Ir svarīgi justies piederīgam – ģimenei, skolai, pilsētai, valstij. Piederības sajūta ikkatrā rada drošību un pārliecību par sevi un savu nākotni. Krāslavas pamatskolā ir radīta īpaša, skaista un simboliska iespēja apliecināt savu piederību skolai. Tas ir stends, kur simboliski ikviens var apliecināt savu piederību skolai, piepogājot savu pogu ar savu vārdu. Protams, svarīgi ir ne tikai uzrakstīt uz pogas savu vārdu un to piepogāt, bet daudz būtiskāk savu piederību skolai apliecināt ar saviem darbiem, rīcību, sasniegumiem un panākumiem.

Savu piederību Krāslavas pamatskolai apliecināja arī mūsu Norvēģijas draugi - projekta “Tikai kopā sapņi kļūst krāsaini” atbalstītāji . Viņi atzina, ka mūsus skola ir ļoti skaista, radoša un aktīva. Norvēģijas Sarkanā krusta pārstāvji īpaši atzīmēja, ka mūsu skolā īpaša loma tiek atvēlēta tādām svarīgām vērtībām kā labsirdība, iejūtība un līdzjūtība. Šobrīd varam justies gandarīti par augsto novērtējumu un lepni par to, ka projektu “Tikai kopā sapņi kļūst krāsaini” Norvēģijas Sarkanais krusts atbalstīs līdz 2020.gadam.

Mēs neesam ideāli, mēs esam unikāli!

Krāslavas pamatskolas psihologs Velta Daņiļeviča

Karjera

Skaidr

Dziesmu svētki

222x98 3

Noderīgas saites

 

© 2021 Krāslavas pamatskola. Visas tiesības paturētas