2016./2017.m.g.

23. valsts vēstures olimpiāde

3.vieta Jānis Platacis  (9.a) – sk. Irēna Kriviņa

Latgales reģiona 4. atklātā angļu valodas olimpiādes

2.vieta Eva Marhileviča (8.b) – sk. Larisa Rukmane

2.vieta Kristaps Paļums (8.b) – sk.  Larisa Rukmane

Olimpiāde lietišķajā informātikā “PASKĀLA RITENIS”

1.vieta Eva Marhileviča (8.b) – sk. Jeļena Japiņa

Latgales novada 4.klašu skolēniem matemātikas olimpiāde

 3.vieta Karīna Lukjanska (4.b) – sk. Inta Beikule

3.vieta Dominika Stivriņa (4.b) – sk. Inta Beikule

Atzinība Dairis Gasperovičs (4.a) – sk. Valentīna Geka

 Atzinība Jānis Vorslovs (4.b) – sk. Inta Beikule

Angļu valodas 7.-8.klašu skolēniem olimpiāde

1.vieta Armands Vagals (7.b) – sk. Ņina Gulbinska

2.vieta Eva Marhileviča (8.b) – sk. Larisa Rukmane

2.vieta Kristaps Paļums (8.b) – sk. Larisa Rukmane

3.vieta Jānis Vaišļa (7.b) – sk. Ņina Gulbinska

Matemātikas olimpiāde 1.klasēm

2.vieta Artūrs Jānis Marhilevičs (1.a) – sk. Ināra Mukāne

2.vieta Daniels Muižnieks (1.a) – sk. Ināra Mukāne

2.vieta Agnese Pauliņa (1.b) – sk. Dace Samsonoviča

Atzinība Snežana   Podoba (1.a) – sk. Ināra Mukāne

Atzinība Ainārs Kluss (1.a) – sk. Ināra Mukāne

Matemātikas olimpiāde 2.klasēm

1.vieta Karīna  Bobiča (2.a) – sk. Zigrīda Beinaroviča

2.vieta Kristiāna Bebriša (2.a) – sk. Zigrīda Beinaroviča

Atzinība Juta Cvečkovska (2.a) – sk. Zigrīda Beinaroviča

Atzinība Gabriels Misjūns (2.a) – sk. Zigrīda Beinaroviča

Atzinība Marats Vasiļevskis (2.a) – sk. Zigrīda Beinaroviča

Informātikas olimpiāde

1. vieta Gabriela Malahovska (7.b) – sk. Jeļena Japiņa

Atzinība Anda Jakovele (7.b) – sk. Jeļena Japiņa

Vizuālās mākslas olimpiāde

1. vieta Agate Pauliņa (5.b) – sk. Inga Skerškāne

1. vieta Mārīte Dzenīte  (8.a) – sk. Inga Skerškāne

2.vieta Evija Vagale (5.b) – sk. Inga Skerškāne

2. vieta Diāna Bergmane Šakele (6.b) – sk. Inga Skerškāne

2. vieta Faustīna Podjava (8.b) – sk. Inga Skerškāne

3.vieta Iluta Smirnova  (6.a) – sk. Inga Skerškāne

3. vieta Elza Vagale  (9.a) – sk. Inga Skerškāne

Angļu valodas olimpiāde

1. vieta Armands Vagalis (6.a) – sk. Lāsma Dzirkale

2. vieta Normunds Andžāns (5.a) – sk. Ņina Gulbinska

2. vieta Eva  Vecele (6.a) – sk. Lāsma Dzirkale

3. vieta Evita Gorenko (6.b) – sk. Ņina Gulbinska

Atzinība Ernests  Baranovskis (6.b) – sk. Ņina Gulbinska

Atzinība Daniela Bučinska (6.b) – sk. Ņina Gulbinska

67. valsts matemātikas olimpiāde

Atzinība Elza Vagale  (9.a) – sk. Ligita Pelnika

Latgales reģiona 14. atklātā matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm

2. vieta Edvīns Geks (7.a) – sk. Jeļena Japiņa

 3. vieta Normunds Andžāns (5.a) – sk. Ligita Pelnika

Atzinība Raivis Vēvers (6.a) – sk. Ligita Pelnika

Vācu valodas olimpiāde 8.klasēm

1. vieta Eva Marhileviča (8.b) – sk. Edīte Lukša

Matemātikas olimpiāde 5.-9. klasēm

2. vieta Normunds Andžāns (5.a) – sk. Ligita Pelnika

2. vieta Raivis Vēvers (6.a) – sk. Ligita Pelnika

3. vieta Līva Māra Mukāne (5.a) – sk. Ligita Pelnika

3. vieta Evija Vagale  (5.b) – sk. Ligita Pelnika

3. vieta Viktorija Širokina  (5.a) – sk.Vija Leikuma

3. vieta Raivis Markevičs (6.a) – sk. Ligita Pelnika

3. vieta Armands Vagalis (6.a) – sk. Jeļena Japiņa

3. vieta Ernests Baranovskis (6.a) – sk. Vija Leikuma

3. vieta Gabriela Malahovska (7.b) – sk. Vija Leikuma

Atzinība Edvīns Geks (7.a) – sk. Jeļena Japiņa

Atzinība Rihards Lukjanskis (7.a) – sk. Jeļena Japiņa

5. Latgales novada atklātā latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-6. klasēm

3. vieta Agate Pauliņa (5.b) – sk. Lolita Dzalbe

2. vieta Evita Gorenko (6.b) – Ligija Mačuļska

Atzinība Armands Vagalis (6.a) – Inta Japiņa

Latviešu valodas olimpiādē 8.-9.klasēm

1.vieta Elza Vagale (9.a) – sk. Inta Japiņa

39. valsts bioloģijas olimpiāde

2.vieta Elza Vagale  (9.a) – sk. Ināra Grāve

Fizikas olimpiāde

1. vieta Artis Krikovs (9.b) – sk. Jānis Laizāns

Vēstures olimpiāde 9.klasēm

1.vieta Jānis Platacis (9.a) – sk. Irēna Kriviņa

2.vieta Loreta Makņa (9.a) – sk. Irēna Kriviņa

Matemātikas olimpiāde 3.-4.klasēm

1.vieta  Anna Guba (3.b) – sk. Anita Teiviša

2.vieta Rihards Sitniks  (3.a) – sk. Ināra Krute

Atzinība Katrīna Stivriņa (3.b) – sk. Anita Teiviša

Atzinība Mārtiņš Severīns Vecelis (3.b) – sk. Anita Teiviša

1.vieta Anita Jurkeviča (4.b) – sk. Inta Beikule

2.vieta Jānis Vorslovs (4.b) – sk. Inta Beikule

Bioloģijas 39.olimpiāde 9.klasēm

1.vieta Elza Vagale (9.a) – sk. Ināra Grāve

2.vieta Artis Krikovs (9.b) – sk. Ināra Grāve

Krievu valodas olimpiāde 7.-9.klasēm

1.vieta Faustina Podjava (8.b) – sk. Gaļina Jegorova

2.vieta Ēriks Trojanovskis (8.a) – sk. Inga Makņa

2.vieta Loreta Makņa (9.a) – sk. Gaļina Jegorova

3.vieta Sintija Patricija Gendele (7.a) – sk. Gaļina Jegorova

Atzinība Alise Spivačenko (9.a) – sk. Gaļina Jegorova

Vizuālās mākslas olimpiāde 1.-4.klasēm

1.vieta Artūrs Blaževičs (1.a) – sk.  Ināra Mukāne

1.vieta Karīna Bobiča (2.a) – Zigrīda Beinaroviča

1.vieta Madara Ērika Daņiļeviča (4.a) – Inga Makņa

2.vieta Kristīne Maļinovska (1.b) – Dace Samsonoviča

2.vieta Gabriels Misjūns  (2.a) – Zigrīda Beinaroviča

2.vieta Diāna Orlova (3.b) – Inga Makņa

2.vieta  Gundega Viļuma (4.a) – Inga Makņa

3.vieta Evija Radivinska (3.b) – Inga Makņa