Lāse – 2015

2015.gada 26.februārī Dagdā norisinājās 1.posma atlases sacensības volejbolā  „Lāses kauss-2015” 7.-9.klašu grupas komandām. Sacensībās piedalījās piecas zēnu un trīs meiteņu komandas. Mūsu skolas zēnu volejbola komanda nospēlēja četras spēles

un ierindojās ceturtajā vietā. Pirmajā spēlē mūsu komanda diezgan pārliecinoši un var teikt mierīgi guva uzvaru pret Krāslavas Valsts ģimnāzijas komandu un jau nākamajā spēlē tikās ar pēdējo gadu favorītiem volejbolā – Ezernieku vidusskolas komandu. Sīvā cīņā, ar manuprāt labu rezultātu abos setos 13:15 un 11:15, Krāslavas pamatskolas komanda piekāpās Ezernieku komandai. Bet tomēr – pēc zaudējuma  spēcīgākai komandai – cerības ierindoties trijniekā palika. Trešā spēle pret Krāslavas Varavīksnes vidusskolas zēnu komandu, ar kuru jau tika spēlēts agrāk, beidzās ar rezultātu setos 1:2, zaudējot kaimiņu skolai. Līdzīgi noritēja arī pēdējā spēle pret Dagdas vidusskolas komandu, pirmajā setā zaudējums, otrais sets mūsu uzvara, bet trešajā setā abas komandas nopietni cīnījās par katru punktu, jo tikai uzvara deva iespēju ierindoties godalgoto vietu vidū. Vairākas minūtes komandu rezultāts uz tablo bija līdzīgs – 15:15; 16:16, 16:17, pēc kā sekoja viena ilgstoša bumbas izspēlē un mūsu zēnu komandas viena tehniska kļūda, kura neļāva vairs turpināt cīņu. Ar rezultātu setos 1:2 beidzās ceturtā spēle, pēc kuras arī noskaidrojās vietu ieguvēji:

1.vieta -Ezernieku vidusskola,

2.vieta – Krāslavas Varavīksnes vidusskola,

3.vieta – Dagdas vidusskola,

4.vieta – Krāslavas pamatskola,

5.vieta – Krāslavas Valsts Ģimnāzija.

Neskatoties uz šādu sacensību dienas rezultātu, zēni izteica savu pozitīvo viedokli par spēlēm un kopumā bija apmierināti par sadarbību komandā. Izsaku pateicību visiem komandas dalībniekiem  – Arnim Eisakam, Reinim Andžānam, Armandam Moisejam 9.b, Ērikam Silovam, Sandim Jakovelim 9.a, Agrim Eisakam, Armandam Bebrišam, Jānim Platacim 7.a klase, kā arī pateicos mūsu skolas direktorei Vijai Koncevičai par atbalstu un līdzdalību jautājumā par transportu.

Šajā mācību gadā tik nopietnas volejbola sacensības bija pēdējās mūsu 9.klašu skolēniem, jo turpmāk viņi pārstāvēs citu skolu komandas. Mani kā sporta skolotāju iepriecina  tas, ka ir jaunāko klašu skolēni, kuri sāk nopietni interesēties par volejbolu un aicina savus klasesbiedrus uz volejbola nodarbībām.

Kas zina, varbūt jau nākamgad mums būs jauna un konkurētspējīga uzvarētāju  volejbola komanda!