Kora skate (I)

15.aprīlī Kultūras namā notika Krāslavas novada izglītības iestāžu koru konkursa 1.kārta, kas ir gatavošanās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem Rīgā. Konkursā piedalījās 6 kori un žūrijā vērtēja Krāslavas novada mūzikas skolotāji.


Tatjana Vagale – mūzikas pedagoģe, bijusī skolas vokālo ansambļu un zēnu kora vadītāja;
Antoņina Tuče – mūzikas pedagoģe, folkloras kopas, vokālo ansambļu vadītāja;
Silvija Stivriņa – mūzikas pedagoģe, Izvaltas folkloras kopas „Mozī latgalīši” vadītāja.

Kora skatē no mūsu skolas piedalījās divi kori  – kora vadītājas Ilonas Aprupes vadībā. 1.-4.klašu koris dziedāja ļoti atraktīvi un ieguva 1.pakāpes diplomu ar 41,01 punktu. 5.-9.klašu koris startēja 1.kārtā un ieguva 2.pakāpes diplomu ar 39,10 punktiem. Līdz 1.pakāpei pietrūka vien 0,9, bet vēl ir laiks piestrādāt, noslīpēt un ar godu uzstāties koru konkursa 2.kārtā 29.aprīlī.

10001 10002

Koru vadītāja Ilona Aprupe rezumē: – “Visiem koristiem izsaku sirsnīgu paldies par ieguldīto darbu visa mācību gada garumā. Ļoti iepriecināja arī koru vizuālais izskats, jo tika sašūtas košas vestes. Līdz 2.kārtai no koristiem gaidu vēl lielāku atdevi, jo 29.aprīlī Kultūras namā notiks Krāslavas un Dagdas novadu koru konkursa 2.kārta, kuru vērtēs jau XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsdiriģenti. Paldies koru vokālai pedagoģei Skaidrītei Gasperovičai, koncertmeistarei Allai Kuzmičai, kā arī atbildīgajām skolotājām Intai Beikulei un Veltai Daņiļevičai par palīdzību kora skates laikā.”

 

Katram, kam cirvis ass –
Var sevi akmenī iekalt.
Katram, kam sava dziesma –
Var sevi iedziedāt.

Esmu pārliecināta – mūsu skolas koristi ir skanīgākie pasaulē!

Direktora vietniece Skaidrīte Gasperoviča

Wordpress snowstorm powered by nksnow