Daniels Kursītis – Skolēnu padomes prezidents

Šogad Krāslavas pamatskolas Skolēnu padomes prezidents ir 9.a klases skolēns Daniels Kursītis. Viņa aizraušanās ir basketbols. Šogad Rīgā notika LJBL 25 gadu Talantu nedēļa ar konkursiem un stafetēm. Daniels 1 minūtes laikā iemeta 3 precīzus metienus un kļuva par 3 punktu metienu konkursa uzvarētāju!

Basketbolu Daniels spēlē jau no 1.klases, viņu trenē Raitis Timma – pasaulslavenā basketbolista Jāņa Timmas tēvs. Treneris R. Timma patīk jauneklim, jo ir ar humoru, draudzīgs, nav bargs, bet sacensībās gan nopietns. Basketbola sacensību ģeogrāfija aptver visu Latviju – Rīga, Gulbene, Rēzekne, Valmiera, Limbaži u.c. Daniels ir spēcīgs aizsargs basketbola laukumā.

Lielākais sasniegums un prieks – 1.vieta Smiltenē. Daniels ir nodarbojies ar karate pie trenera Komara, ar autokrosu pie auto moto pulciņa vadītāja Jemineja un arī dejoja breakdance.

Tomēr basketbols ir mīļākā nodarbošanās,  kura notiek katru dienu, jo vajag spēlēt komandā, spēle ir interesanta un rezultatīva, daudz neparedzamu notikumu un arī neprognozējams rezultāts.

Piektdien skanēs Pēdējais zvans mūsu skolas prezidentam Danielam. Pēc 9. klases viņš mācīsies vidusskolā Rīgā vai tepat Krāslavā, jo vēl nav izlēmis. Taču pēc 12.klases Daniels plāno mācīties par programmētāju un arī turpinās spēlēt basketbolu. Laiks rādīs.

Skolēnu padomes prezidents Daniels Kursītis novēlēja visiem skolēniem: „Darīt to, ko pašam gribas.”

Daniel, lai Tev veicas eksāmenos!

Skolēnu padomes konsultante – Skaidrīte Gasperoviča

Wordpress snowstorm powered by nksnow