Daily Archives: 17/11/2017

Akcija “Apsveikums Latvijai”

Novembris ir Latvijas mēnesis! Palīdzi mums uzdāvināt Latvijai dāvanu ar visvairāk nosūtītajiem apsveikumiem! Bērni no Andžeja Grauda bungu skolas ir izveidojuši īpašas skaņas Morzes ābecei. Skaties viņu uzrunu, noklausies viņu Morzes skaņas un iesaisties projektā.

Ceļojošās izstādes “Latvijas valsts izveide: Krāslava-Latgale-Latvija” prezentācija

 Novembris ir patriotisks mēnesis, kad Latvijas iedzīvotāji valsts svētku noskaņās nereti aizdomājas par savu piederību Latvijas valstij, par tās nākotni. Taču nākotnes veidošana ir nesaraujami saistīta ar atskatu pagātnē. Līdz ar to aktuāls ir vēsturiskās apziņas jautājums, kas ietver izpratni par savu vietu pasaulē, par pagātnes procesiem, par notiekošo sev apkārt, jo tikai iegūstot šo izpratni, kā arī kritiski izvērtējot notikumus, cilvēks var kļūt par savas dzimtās vietas patriotu.

CEĻOJOŠĀ IZSTĀDE „LATVIJAS VALSTS IZVEIDE: KRĀSLAVA – LATGALE – LATVIJA”

Krāslavas Vēstures un mākslas muzejā līdz 28. novembrim ir apskatāma ceļojošā izstāde „Latvijas valsts izveide: Krāslava – Latgale – Latvija”, kura tapa, pateicoties Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts Kultūrkapitāla fonda, AS „Latvijas Valsts meži”, Krāslavas novada domes un Krāslavas Vēstures un mākslas muzeja finansiālajam atbalstam.  Izstāde ir veidota ar mērķi atklāt dzimtā novada 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma vēstures notikumus Latvijas vēstures kontekstā.

Esi redzams – lieto atstarotāju!

Iestājoties tumšākam laikam, mūsu skolā tiek aktualizēts jautājums par drošību uz ceļa diennakts tumšajā laikā. Valsts policijas Krāslavas iecirkņa KPN vecākais inspektors Ainārs Tračums – viesojoties Krāslavas pamatskolā – atgādināja dažas ļoti svarīgas lietas.

Wordpress snowstorm powered by nksnow