Monthly Archives: oktobris 2017

Skolēnu padomes prezidents Daniels Kursītis

Krāslavas pamatskolas Skolēnu padomē
darbojas skolēni no 5. – 9. klasēm.

Skolēnu padomes priekšsēdētājs 2017./2018.m.g. ir ievēlēts
Daniels Kursītis no 9.a klases.

Apsveicam mūsu skolas meitenes!

22. oktobrī Pļaviņās, sporta bāzē „Jaujas”, notika sacensības slēpotāju krosā. Distance ir izveidota mežā, šķēršļotā apvidū ar lieliem kāpumiem un nogāzēm.

Klases vakars izdevās lielisks

Kādā trešdienā pirms brīvlaika mums skolotāja paziņoja, ka piektdienā būs klases vakars. Mēs par to visi ļoti priecājāmies. Pienāca piektdienas klases vakars! Mēs visi sanesām daudz gardumu. Mūsu klases meitenes Anete, Samanta, Santa un Bernadetta vadīja jautras un aizraujošas spēles.

Iepazīsti profesiju!

Kādā jaukā rudens dienā projekta  Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādē” ietvaros Krāslavas pamatskolas 1.a un 1.b klases skolēni tikās ar fotogrāfi Ingu Pudniku.

Ventspils IT izaicinājums 2017 Konkursa neklātienes kārta

Dalība projektā – Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai
(projekts Nr. 8.3.2.2/16/I/001)

Oktobrī skolēniem bija iespēja mazliet pasapņot un radoši izpausties! 6.b un 7.a klašu skolēni piedalās neklātienes kārtā, Ventspils IT izaicinājumā B un C apakšgrupā.

Konference “Esi blakus: parādi, atbalsti, iedrošini!”

Internets jau sen ieņem stabilu vietu mūsu dzīvēs, un mūsu reālās dzīves sasaiste ar virtuālo pasauli katru gadu kļūst arvien ciešāka un ciešāka. Vienlaikus mēs visi apzināmies arī riskus un briesmas, kas pastāv virtuālajā pasaulē.
2017.gada 19. oktobrī Rīgā Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija rīkoja konferenci – domnīcu interneta drošības jautājumos „Esi blakus: parādi, atbalsti, iedrošini”.

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Krāslavas novada pašvaldība  ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Valsts izglītības attīstības aģentūru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu.

Skolu konkursa Gardēžu klase finālam kvalificējas 20 klases

Apgūstot jaunas zināšanas jautājumos, kas saistīti ar veselīgu uzturu, skolu konkursa Gardēžu klase pusfināla ietvaros šoruden savas prasmes pavārmākslā pārbaudījuši 725 skolēni no 38 Latvijas skolām.

Dalību konkursa nākamajā kārtā – fināla meistarklasēs – turpinās 20 prasmīgākās klases no tiem arī mūsu Krāslavas pamatskolas skolēni no 5.a klases.

Robotikas pulciņš mūsu skolā

No pagājušā mācību gada, skolā aktīvi darbojas robotikas pulciņš. Skolēniem ir iespēja veidot savus, pārbūvēt un vadīt esošus robotus. Robotika ir viena no jaunākajām un aktuālākajām tehniskās jaunrades jomām. Skolēni tiks iepazīstināti ar elektroniku, mehāniku un robotiku un iespējām. Piesaistīt skolēnu interesi programmēšanai, inženierzinātnēm, elektronikai. Bērni, veidojot robotus, apgūst programmas veidošanas loģiskos principus, uzdevumu izpildes secības principus.

Konkurss Gardēžu klase

Cienijāmie skolēni un vecāki!

RIMI Bērniem atklāja balsojumu par skolēnu konkursa
Gardēžu klase 2. sezonas simpātiju balvu!
Krāslavas pamatskolas 5.a klases skolēniem ir vajadzīgs Jūsu atbalsts!
Rimi Bērniem organizētajā skolēnu konkursā Gardēžu klase ietvaros sākās simpātijas balvas balsojums.

Wordpress snowstorm powered by nksnow