Monthly Archives: oktobris 2017

Skolēnu padomes prezidents Daniels Kursītis

Krāslavas pamatskolas Skolēnu padomē
darbojas skolēni no 5. – 9. klasēm.

Skolēnu padomes priekšsēdētājs 2017./2018.m.g. ir ievēlēts
Daniels Kursītis no 9.a klases.

Apsveicam mūsu skolas meitenes!

22. oktobrī Pļaviņās, sporta bāzē „Jaujas”, notika sacensības slēpotāju krosā. Distance ir izveidota mežā, šķēršļotā apvidū ar lieliem kāpumiem un nogāzēm.

Klases vakars izdevās lielisks

Kādā trešdienā pirms brīvlaika mums skolotāja paziņoja, ka piektdienā būs klases vakars. Mēs par to visi ļoti priecājāmies. Pienāca piektdienas klases vakars! Mēs visi sanesām daudz gardumu. Mūsu klases meitenes Anete, Samanta, Santa un Bernadetta vadīja jautras un aizraujošas spēles.

Iepazīsti profesiju!

Kādā jaukā rudens dienā projekta  Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādē” ietvaros Krāslavas pamatskolas 1.a un 1.b klases skolēni tikās ar fotogrāfi Ingu Pudniku.

Ventspils IT izaicinājums 2017 Konkursa neklātienes kārta

Dalība projektā – Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai
(projekts Nr. 8.3.2.2/16/I/001)

Oktobrī skolēniem bija iespēja mazliet pasapņot un radoši izpausties! 6.b un 7.a klašu skolēni piedalās neklātienes kārtā, Ventspils IT izaicinājumā B un C apakšgrupā.

Konference “Esi blakus: parādi, atbalsti, iedrošini!”

Internets jau sen ieņem stabilu vietu mūsu dzīvēs, un mūsu reālās dzīves sasaiste ar virtuālo pasauli katru gadu kļūst arvien ciešāka un ciešāka. Vienlaikus mēs visi apzināmies arī riskus un briesmas, kas pastāv virtuālajā pasaulē.
2017.gada 19. oktobrī Rīgā Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija rīkoja konferenci – domnīcu interneta drošības jautājumos „Esi blakus: parādi, atbalsti, iedrošini”.

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Krāslavas novada pašvaldība  ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Valsts izglītības attīstības aģentūru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow